בשמיעה ראשונה, המושג “כרטיסי ביקור” עשוי להישמע קצת מיושן. ובאמת, מדוע היום, בעידן הסמארטפונים, המדיה הדיגיטלית והרשתות החברתיות, עדיין צריך כרטיסי ביקור? מתברר שגם במאה ה-21, כרטיסי ביקור הם עדיין כלי חשוב ושימושי בשיווק העסק. כרטיס הביקור עדיין רלוונטי – בגלל המגע האישי הסיבה שכרטיסי ביקור עדיין פופולריים ומשמשים כמעט כל עסק היא שיש בהם מגע אישי, בלתי אמצעי. כאשר אנחנו מעניקים למישהו כרטיס ביקור של העסק שלנו, אנחנו משדרים לאותו אדם שאנחנו מעוניינים שייצור אתנו קשר, ושנשמח לעזור לו בתחום המומחיות שלנו.

 בנוסף, כרטיס הביקור מאפשר להכניס את כל האינפורמציה השימושית לגבינו על פיסת נייר קטנה שנכנסת בקלות לארנק או לכיס. גם כאשר אנחנו כבר מעניקים למישהו שירות, הכרטיס הוא הדרך הטובה ביותר שאותו אדם יזכור אותנו וייצור איתנו קשר שוב כאשר יצטרך את שירותנו גם בעתיד. עיצוב כרטיסי ביקור מאחר שכרטיס הביקור הוא פן מאד משמעותי בשיווק העסק שלנו, רצוי מאד שאת עיצובו נפקיד בידי מעצב גרפי מנוסה שאחד מתחומי המומחיות שלו הוא עיצוב כרטיסי ביקור. יתכן שנתפתה לעצב כרטיס ביקור בעצמנו כדי להוזיל עלויות, אך לרוב זה לא ישתלם, כי עיצוב כרטיסי ביקור דורש הבנה של מיתוג עסקי – ואם איננו מומחים במיתוג, הכרטיס שניצור לא יהיה אפקטיבי. לכן כדאי לפנות למעצב או מעצב גרפית שמומחים בעיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב לוגו ומיתוג עסקי.

איך תבחרו מעצב כרטיסי ביקור? יש לא מעט מעצבים גרפיים שמעצבים כרטיסי ביקור. מהם הקריטריונים אליהם כדאי להתייחס בבחירת מעצב? בקשו לראות תיק עבודות – כך תדעו אם הסגנון של המעצב הוא לטעמכם. בחרו מעצב שיוכל להעניק לכם גם שירותים נלווים שאולי תידרשו להם – עיצוב לוגו, עיצוב נייר מכתבים ועוד. עשו סקר שוק בין כמה מעצבים כדאי להגיע למחיר שמקובל עליכם. בדקו מהו תהליך העבודה ומה משך הזמן שיקח למעצב לסיים את העבודה. כימיה – בדקו האם המעצב מבין אתכם, את רצונותיכם ואת קהל היעד לו מיועד הכרטיס – על מנת שיוכל להפיק עבורכם את כרטיס הביקור המושלם. מצאתם מעצב כרטיסי ביקור שעונה לכל הקריטריונים? מצוין. כרטיס הביקור שלכם בדרך