מעצבת גרפית ברמת גן

מחפשים מעצבת גרפית ברמת גן? לפני שאתם מתחילים לחפש כדאי שתדעו שבסוף העשור השני של שנות האלפיים עיצוב גרפי הפך לתחום רחב ידיים, שכבר מזמן גלש מענף הדפוס עמוק לתוך העולם הדיגיטאלי, השיווק והמיתוג.

כך, לצד עבודות גראפיות מוכרות כמו עיצוב ניירת משרד, עיצוב כרטיס ביקור ועיצוב לוגו, סטודיו לעיצוב גרפי ברמת גן גם יוכל לספק לכם שירותי מיתוג עסקי, תכנון קמפיין שיווקי, לבנות, לעצב ולקדם אתר אינטרנט, דף נחיתה ודפי פייסבוק ועוד. כפועל יוצא מכך, בעת חיפוש אחר מעצבת גרפית מומלצת ברמת גן חשוב לדעת מהם תחומי ההתמחות שלה ולבדוק אם הם מתאימים לצרכים העכשוויים והעתידיים של חברתכם. מאמר זה יתמקד במספר שירותים מוכרים וחדשים שמעצבת גרפית ברמת גן תוכל לספק לכם.

נתחיל בעיצוב גרפי

לפני שנעבור לשירותים השונים אשר סטודיו לעיצוב גרפי ברמת גן יכול לספק, חשוב להבין תחילה את ענף העיצוב הגרפי של ימינו. למעשה תפגשו עיצוב גרפי בכל מקום בו תסתובבו ברמת גן, בין אם בכרטיסי ביקור, שלטי עסקים, שלטי חוצות, אפליקציות, דפי אתרים, דפי נחיתה ועוד. וזו רק ההתחלה: עיצוב גרפי הינו חלק מהותי מעולם התקשורת החזותית, שעוסק בהעברת רעיונות ומסרים על ידי אמצעים גרפים וויזואליים אסטטיים ואטרקטיביים, המשלבים טקסטים, תמונות, צורות גרפיות, צבעים ועוד. בדרך כלל מסרים אלו עוסקים בצורכי פרסום ושיווק המיועדים לקדם ולמכור מוצרים ושירותים שונים.

מכיוון שכיום פריטי עיצוב אינם עומדים בפני עצמם אלא הם חלק משפה חזותית מותאמת לתדמית העסק וקהל היעד שלו, מעצבים גרפים גם עוסקים בימינו בתחומי מיתוג ושיווק.

בנוסף, מכיוון שמרבית עבודות העיצוב הגרפי מבוצעות כיום על ידי תוכנות ייעודיות מתקדמות, וחלקן נדרש גם בהתאמה לפלטפורמות שונות, יש ברמת גן מעצבים גרפים מתקדמים המספקים גם שירותי תכנות – למשל עבור בניית ועיצוב אתרים ודפי נחיתה.

לפניכם כמה דוגמאות לחלק מהשירותים המוצעים בימינו על ידי מעצבת גרפית ברמת גן.

דף נחיתה מעוצב ואפקטיבי

דף נחיתה הינו דף אינטרנטי יחיד המיועד לפרסום ממוקד של מסר אודות מוצר, שירות או חברה, וכולל קישורים לדף רלוונטי באתר החברה ואפשרויות ליצירת קשר והשארת פרטים. הוא לרוב ישמש עבור שירותים או מוצרים חדשים, לפרסום מבצעים או לרענון עניין במוצרים ושירותים קיימים. העלאת דף נחיתה ברשת האינטרנט מעניקה אפשרות פרקטית ליצירת עניין במוצר, לחדור לשווקים חדשים ולהגדיל מעגלי לקוחות.

בעת עיצוב ותכנון של דף נחיתה מושם דגש על מסר פשוט וברור, שעונה לצרכיו וטעמו של קהל היעד ומניע אותו לפעולה מבוקשת. הדף נדרש בכותרות וטקסטים מתומצתים וברורים במסרים שלהם שיסקרנו את הגולשים, המלווים בעיצוב אטרקטיבי ומעניין. בנוסף, על ידי גישת קידום נכונה ניתן להעלות את מיקום הדף בתוצאות מנועי החיפוש, וכך להגדיל את חשיפתו ברשת. כמו כן ניתן לפרסם דפי נחיתה באמצעים נוספים כמו דואר אלקטרוני או ברשתות חברתיות.

כרטיס ביקור ייצוגי

דווקא בגלל שהוא כל כך קטן, וגם בגלל שיש כל כך הרבה מהם בשוק, עיצוב כרטיס ביקור נדרש לתכנון ועיצוב מוקפדים המבטיחים קבלת פריט ייצוגי שתורם למיתוג העסק. בעת עיצוב כרטיס ביקור חשוב לתת את הדעת על הפרטים הבאים:

  • סגנון עיצובו של כרטיס ביקור ייקבע בהתאם לאופי החברה ותחום עיסוקה וקהל היעד שאליו היא פונה. כך למשל, חברת סטארט אפ תוכל לעצב כרטיס חדשני, צבעוני וייחודי, בעוד שמשרד רואי חשבון יעדיף עיצוב יותר סולידי ומכובד עם גוון אחד או שניים לכל היותר.
  • חשוב שייכללו שם החברה, תחום עיסוקה, לוגו ופרטי יצירת קשר. פרטים אלו יש לתכנן באופן נכון שלא יעמיס על העין, עם קומפוזיציה נכונה ופונטים מתאימים.
  • כיום ניתן לעצב כרטיסי ביקור בשלל צורות, למשל ככרטיס עם קצוות מעוגלים, כרטיס מלבני, אסימטרי ועוד. יחד עם זאת חשוב לבחור במידה ובצורה של כרטיס המתאימות לתאי ארנק.   
  • חשוב שעיצוב הכרטיס יתאים לתדמית העסק וידבר בשפה ויזואלית זהה לפרטים ממותגים אחרים, כמו ניירת משרד או אתר אינטרנט.
  • יש לבחור בנייר איכותי עבור כרטיס הביקור שייצג אותו בכבוד. השוק של ימינו מציע מגוון סוגי ניירות לכרטיסי ביקור, כמו נייר טבעי, ממוחזר, פנינה, עם גימור מבריק או מט ועוד, מהם יש לבחור בסוג המתאים לעסק.

בניית ועיצוב אתר

תכנון ועיצוב אתר אינטרנט מוכתב קודם כל מייעודו, בין אם מדובר באתר מכירות, תדמית וכדומה. האתר נדרש לשקף את תדמית העסק, להתאים למאפייני קהל היעד ולהבליט את המיוחד בו, וכן להיות מהיר, נוח ופשוט לניווט וגלישה. בנוסף יש לתכנן אתר מותאם לקריטריונים של גוגל, אשר יסייע בקידומו האורגני בתוצאות מנועי החיפוש.

האתר עצמו נדרש לשלב טקסטים, תמונות, קטעי וידאו, כותרות, קישורים, לחצני פעולה ומקום להשארת פרטים אישיים של הגולש. כמו כן יש חשיבות לתכנון נכון של תכני דפי האתר וארגונם בסדר היררכי והגיוני, התואם לצרכי העסק. וזה עוד לא הכול: בימינו אתר אינטרנט נדרש להתאים לפלטפורמות שונות כמו מסך מחשב, טאבלט או טלפון חכם.

תהליך בניית ועיצוב אתר אינטרנט מורכב מהשלבים העיקריים הבאים:

  • אפיון– בניית ועיצוב אתר מקצועי מתחילים במלאכת תחקיר אודות מטרת הקמת האתר, מאפייני החברה, מוצריה ושירותיה ומאפייני קהל היעד שלה.
  • איסוף נתונים– על פי ממצאי האפיון יש לאסוף נתונים רלוונטיים עבור האתר לרבות תמונות, טקסטים, קטלוגים, מפרטים טכניים, קטעי וידאו, קטעי סאונד, כתבות, המלצות של לקוחות ועוד.
  • תוכן– אתר אינטרנט נדרש בתכנים איכותיים מתאימים לטקסטים ותכנים שיכולים להיות בעלי אופי שיווקי ו/או מקצועי. בנוסף יש לבחור בסוג פונט מתאים לתכנים עם דגש על היותו אחיד וברור לקריאה.
  • עיצוב גרפי– נתוני האתר, החומר שנאסף והתכנים, יעוצבו בקפידה בקו אחיד מתוך מחשבה על חוויית הגלישה, היותה מעניינת ומניעה לפעולות מבוקשות.

למתג את העסק

בעשור האחרון מיתוג הפך לרכיב הכרחי בשיווק עסקים. המיתוג מיועד ליצור לחברה, שירות או מוצר תדמית ייחודית שמאפשרת לקהל היעד להזדהות עימה ועם הרעיונות, המסרים, התחושות וההבטחות שהיא מעבירה, וגם לבדל אותה ממתחרים. כך למשל, ניתן למתג עסק עם תדמית מכובדת, יוקרתית, אמינה, צעירה, תוססת, אוהבת, בריאה, חדשנית, מצליחה, מקורית וכו’.

המיתוג הנבחר יבוא לידי ביטוי בכל רובדי השיווק והפרסום של העסק לרבות אריזת מוצרים, כרטיסי ביקור, ניירת משרד, אפליקציות, שלטי חוצות, פרסומות עיתונים, טלוויזיה ורדיו, וכן בכתבות שיווקיות, כנסים, ירידים והרצאות, פעילות ברשתות חברתיות, פורמים, בלוגים ועוד.

לשם השגת יעדים אלו יש צורך בתהליך מקצועי מעמיק ויסודי, שמאפיין את מושא המיתוג, מתחריו וקהל היעד שלו ויוצר שפה חזותית ייחודית עבורו. השפה באה לידי בצבעי העסק, עיצוב הלוגו שלו, מסריו וערכיו ואסטרטגיית מתאימה לשיווק.

אריזה שמשכנעת לקנות

אם חושבים על זה, כאשר אנו עוברים בין מדפי חנויות מה שנגלה לעינינו ומה שאנו בוחרים אינו המוצר עצמו אלא האריזה העוטפת אותו ומבדילה אותו ממוצרים דומים אחרים. כפועל יוצא מכך יש חשיבות רבה לעיצוב נכון ואטרקטיבי של אריזת מוצרים, באופן מתאים למיתוג המוצר והעסק, להעדפות קהל היעד ולקיים בשוק.

עיצוב נכון של אריזה דורש לבחון שורה ארוכה של פרמטרים, למשל בחירה נכונה של חומר למארז, גודל וצורת האריזה, הצבע שלה, הלוגו והטקסטים שיופיעו עליה, אופן נשיאתה ופתיחה וכדומה. כמו כן יש לתת את הדעת לאספקטים טכניים שונים כמו התאמת חומרי האריזה למוצר, מידת העמידות של האריזה והיותה עומדת גם בדרישות תקן רלוונטיות.

קמפיין שיווקי

תחום חשוב נוסף בו עוסקים מעצבים גרפים ברמת גן הוא בכל הקשור לתכנון קמפיינים שיווקיים עבור מוצרים ושירותים שונים. אופי הקמפיין ייבחר בהתאם לתדמית החברה, סוג מוצר או שירות מדובר, מסרים מבוקשים, השוק בו פועלים, מידת התחרות וקהל היעד שאליו פונים. כך למשל, יש הבדל מהותי באופי קמפיין הפונה לאוכלוסייה צעירה של בני נוער ממרכז הארץ לעומת קמפיין המיועד לאכלוסיה קשישה מהפרברים, קמפיין לזוגות טריים, אוכלוסיה שומרת מסורת, נשים עשירות או שוחרי הרפתקאות.

לאחר שהוגדר אופי הקמפיין יש להבין מהן מסגרות התקציב עבורו וכן מהו המועד בו הקמפיין נדרש לצאת לפועל, בין אם במקביל להוצאת מוצר חדש, לקראת החגים, עם בוא עונת הקיץ או החורף, או להיפך – לקראת מכירות חיסול של סוף עונה. כמו כן, יש לבחור במדיות נכונות לקמפיין בהתאם להגדרות תקציב ומאפייני קהל היעד. בהתאם למדיות הנבחרות יתוכננו ויעוצבו פרטי פרסום רלוונטיים כמו דפי נחיתה, פרסומת בעיתונות כתובה, ברשתות חברתיות, בבית העסק עצמו, נקודות ממכר וכדומה.

בשורה התחתונה

תחום העיצוב הגרפי ברמת גן מאוד רחב ומתפרש על פני שורה ארוכה של ענפים שונים. לכן יש לבחור מעצבת גרפית מומלצת ברמת גן ששירותיה מתאים לצרכים שלכם כיום ובעתיד. כמו כן חשוב לבחון את תיק העבודות של המעצבת ולהבין אם סגנון עבודתה מתאים לכם. ולבסוף, חשוב לבחור במעצבת זמינה שיש לכם שפה משותפת עימה ואשר מבינה את צרכי המיתוג, השיווק והפרסום של חברתכם.

Call Now Button Skip to content