מעצבת גרפית בהרצליה

תחומי עיסוק עכשוויים של מעצבת גרפית בהרצליה

אם אתם מחפשים שירותי עיצוב גרפי בהרצליה חשוב שתדעו כי בעשור האחרון ענף זה הרחיב את תחומי עיסוקו. קודם כל הוא עבר מעיצוב ידני לעיצוב ממוחשב באמצעות תוכנות ייעודיות מתקדמות, והתרחב מעיצוב במדיות מודפסות גם למדיות דיגיטליות בדגש על רשת האינטרנט, לרבות עיצוב אתרים, דפני נחיתה ודפי פייסבוק.

בנוסף, אנשי מקצוע מיומנים בתחום הרחיבו את עיסוקם גם לכל הקשור למיתוג אסטרטגי, בניית, עיצוב וקידום אתרים ותכנון קמפיינים שיווקיים. לכן, אם אתם מחפשים מעצבת גרפית מומלצת בהרצליה כדאי שתכירו את התחומים השונים הקיימים בימינו בענף זה. על פי הכרות זו תוכלו לבחור סטודיו לעיצוב גרפי בהרצליה העוסק בתחומים רלוונטיים עבורכם, בין אם מדובר בעיצוב לוגו, עיצוב ניירת משרד, עיצוב אתר, דף נחיתה או תכנון קמפיין שיווקי. לפניכם מספר דוגמאות לתחומי עיסוק עכשוויים של מעצבת גרפית בהרצליה.

מיתוג עסקי

אין ספק שבעשור האחרון מיתוג הפך למונח יסוד בעולם העסקי, והוא מהווה בסיס לתדמית  החברה וגישות הפרסום והשיווק שלה. תדמית זו נדרשת להתאים למאפייני העסק, מוצריו ושירותיו ולמאפייני קהל היעד של החברה. מיתוג נכון מאפשר לקהל היעד להזדהות עם החברה, רעיונותיה ומסריה, להבדילה מאחרים, להרגיש שמוצרי ושירותי החברה יכולים לספק לו פתרונות חיוניים שישפרו את איכות חייו, ולדעת שהוא נמצא בידיים טובות, אמינות, יציבות ומקצועיות.

כך למשל, ניתן למתג חברה כצעירה ועכשווית, מבוססת ואיכותית, שאפתנית ויוקרתית, מתקדמת וחדשנית וכדומה. בכדי ליישם יעדים אלו בפועל יש צורך בהליך מקצוע, מדויק ומעמיק עם הגדרה נכונה של יעדים, יצירת שפה ויזואלית אחידה וייחודית, תכנון אסטרטגיית שיווק ברורה לטווח קצר וארוך כאחד, ובניית תוכנית עבודה מקיפה. כמו כן, בהתאם לתדמית החברה ניתן לתכנן את הלוגו שלה, עיצוב אריזות מוצרים, עיצוב ניירת משרד, אתר אינטרנט, דף נחיתה, כרטיסי ביקור, קמפיין שיווקי ועוד. על סמך נתונים אלו ניתן לתכנן קמפיין שיווקי יעיל המותאם לתדמית החברה, אופי מוצריה וקהל היעד שלה.

כמו כן, שירותי מיתוג חיוניים לעסקים חדשים שרוצים לחדור למודעות הציבור וגם לעסקים ותיקים שרוצים לרענן ולשפר את תדמיתם ולהתאימה לימינו.

עיצוב כרטיס ביקור

כרטיס ביקור ממשיך להיות רלוונטי ככלי שיווקי חשוב ויעיל גם בעידן הדיגיטאלי, בתור אמצעי נגיש להעברת פרטים במצבים של תקשורות אישית. כרטיס הביקור מספק מידע פרקטי אודות בית העסק על גבי פיסה קטנה ומעוצבת של נייר, המתאימה בגודלה לכל ארנק, תיק או כיס. יחד עם זאת, בכדי שכרטיס ביקור יתמוך בתדמית העסק ויסייע במיתוגו ושיווק מוצריו ושירותיו, אין זה מספיק לעצבו לבד. לא אחת ניסיון לעצב לבד כרטיס ביקור מסתיים בפיסת נייר זולה ולא מרשימה, נטולת עיצוב ואסטטיקה, שמזיקה לתדמית החברה.

לכן יש חשיבות רבה לפנייה למעצבת גרפיקת מקצועית שיודעת לעצב כרטיס ביקור ייחודי, עם שילוב נכון ומכובד של לוגו ופרטי העסק. המעצבת תתאים את עיצוב הכרטיס לתדמית העסק והמסר שהוא מבקש להעביר, בין אם מדובר בתדמית רצינית וסולידית, צעירה ודינאמית, יצירתית וייחודית, יוקרתית וכדומה. יעדים אלו מושגים בין היתר על ידי בחירה נכונה של נייר, פונטים, צבעים וצורת הדפסה.

עיצוב של דפי נחיתה

דפי נחיתה הם מאחד מאמצעי השיווק והפרסום המבוקשים והיעילים שיש לרשת האינטרנט להציע. אלו הם דפים עם תכני פרסום ושיווק של מוצר את שירות אחד ספציפי, אליהם מגיעים ממודעות ממומנות במנוע החיפוש של גוגל, או דרך פרסומות במייל, רשתות חברתיות וכדומה. לרוב דף נחיתה יכלול קישור לדף רלוונטי באתר החברה וטופס השארת פרטים לשם יצירת קשר.

בנייה ועיצוב של דף נחיתה באופן נכון ומוצלח נדרשים לקחת בחשבון מספר רב של גורמים. ראשית, על הדף להיות ממוקד וברור במסריו, למשוך את הגולש אליו ולאפשר לו בפרק זמן קצר ביותר גם להבין את המסר העיקרי שלו וגם להניעו לפעולה. יעדים אלו מושגים למשל על ידי עיצוב אטרקטיבי ממוקד שפונה לקהל היעד שעבורו הדף מיועד, לצד תוכן מתומצת ומדויק ואמצעי הנעה לפעולה ברורים ופשוטים ליישום.  

בנוסף יש לתכנן ולתכנת את הדף כך שיתאים לסוגים שונים של מסכים ופלטפורמות, בין אם מדובר במחשבים, טבאלטים או טלפונים סלולאריים. מעבר לכך חשוב לעצב דף נחיתה ייחודי שימשוך את עין הגולשים ויסקרן אותם, וכן לספק להם מניע לפעולה למשל על ידי קבלת קופון הנחה, השתתפות בהגרלה, שי קטן ועוד.

בניית ועיצוב אתר אינטרנט

מכיוון שנתח נכבד בהתנהלות המשק עבר למימד הווירטואלי, יש חשיבות רבה לבניית ועיצוב האתר של החברה. לשם כך יש צורך בהליך מקצועי שמבטיח קבלת אתר איכותי, אטרקטיבי, נוח ומהיר לגלישה, מותאם למנועי חיפוש ופלטפורמות שונות. יעדים אלו מושגים על ידי מעצבת גרפית בהרצליה באמצעות שימוש בתוכנות עיצוב ייעודיות מתקדמות עם עבודת עיצוב אסטטית, ייחודית וחכמה שיוצרת שפה ויזואלית אחידה בכל דפי האתר.

ההליך של בניית ועיצוב אתר מתחיל בהגדרת מאפייני העסק, מוצריו ושירותיו, על הייחוד והיתרונות שהם מציעים. כמו כן יש לאפיין את קהל היעד של החברה, להכיר את השווקים בהם החברה פועלת או מתעתדת לפעול ולבחון אתרים של מתחרים בענף. בנוסף, יש להגדיר את מטרת האתר שיכול למשל להיות אתר תדמית, מכירות , מידע מקצועי וכדומה.  

מעבר לכך, מלאכת בניית האתר מורכבת מהרבה מאוד פרטים שיש לשלב בהצלחה, החל מתכנון גודל ומבנה האתר, לבחירת פונטים, כתיבת כותרות ותכנים, שילוב כפתורי הפעלה, קישורים רלוונטיים, מילות מפתח, תמונות וקטעי וידאו ועוד.

עיצוב לוגו

בניית תדמית החברה מחייבת לעצב עבורה לוגו מתאים. הלוגו מגלם בתוך סמל גרפי רעיון,  מסר או תכונה שמייצגים את החברה ותדמיתה. כל זאת במטרה ליצור בקרב ציבור הצרכנים קשר ישיר בין הלוגו לבין החברה העומדת מאחוריו ובכך לסייע בבידולה ומיתוגה והחדרת מוצריה או שירותיה למודעות הציבור. כפועל יוצא מכך, עיצוב לוגו אינו מסתכם רק בצורה גראפית נאה אלא הוא נדרש לגלם בתוכו איכויות ייחודיות שבית העסק רוצה להדגיש, כמו דינאמיות, יוקרה, חדשנות, טכנולוגיה, יציבות, נעורים, הצלחה, בריאות, אושר ועוד. כמו כן, בעת עיצוב לוגו יש לשים דגש על היותו ממוקד בפרטיו, קליט, פשוט וברור.

קמפיין שיווקי

קמפיין שיווקי מבוסס על מאפייני מיתוג של החברה ומספק מענה יישומי לצרכי פרסום ושיווק של מוצרים ושירותים שונים. בעת תכנון קמפיין יש לבחור באמצעי שיווק ופרסום מתאימים שיכולים להיות בבית העסק, בתי ממכר, שלטי חוצות, אתר אינטרנט, דפי נחיתה, פליירים, עיטוף רכבים, כרטיסי ביקור ופרסומות בעיתונות כתובה. כמו כן קמפיין שיווקי יכול להיות מורכב מכתבות נושא, קידום בפייסבוק ורשתות חברתיות נוספות, שיווק ממומן בגוגל, הרצאות, תערוכות, כנסים וירידים. בנוסף, קמפיין שיווקי יכול להתבצע בעקיפין על ידי מיתוג החברה כתומכת בפעילות חברתית וקהילתית כמו ימי ספורט, ימי התרמה, אירועי קהילה ועוד.

וזה עוד לא הכול..

שירותי מעצבת גרפית מומלצת בהרצליה, כמו שני ברקוביץ’ שעומדת בראש סטודיו הסולם, כוללים עוד שורה ארוכה של פעילויות: 

  • עיצוב ניירת משרד- כחלק ממיתוג העסק ויצירת שפה אחידה עבורו יש חשיבות רבה לעיצוב אחיד ומתאים התורם לשיווק העסק והצגתו כרציני ואחראי. עיצוב ניירת משרד כולל מעטפות, ניירות מכתבים, ניירות פקס, קלסרים ועוד.
  • עיצוב אריזות- בכדי שמוצר יבלוט על מדף גדוש במוצרים דומים של מתחרים, יש חשיבות רבה לעיצובו הנכון בהתאם לאופי המוצר, תדמית החברה ומאפייני קהל היעד שאליו הוא פונה. כמו כן יש לקחת גם בחשבון את נוחות נשיאת האריזה ופתיחתה, אפשרות לעשות בה שימוש חוזר והיותה ידידותית לסביבה.
  • קידום אתרים – כדי שאתר חברה יהיה מושקע ואיכותי, ובכדי שיגיע לכמה שיותר אנשים, הוא נדרש בחשיפה מתאימה המושגת על ידי קידומו ברשת באמצעים אורגניים וממומנים שונים.
Call Now Button Skip to content